Poslední dny školy a první dny prázdnin

27. července 2015 v 11:16 | lilienviv
Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. Nemůžu nesouhlasit.Můj poslední týden v Německu byl ve znamení balení. Byla to hrozný, dlouhý, nudný. Ale tak jako udělat se to musí, že ano. :D Věřila jsem tomu, že jsou už skoro všechny věci v ČR, nakonec jsem ale místo jedné krbice skončila se třema. Vzhledem k tomu, že se nám to nakonec do auta všechno vešlo, není to vyloženě neúspěch. :DD

Už od sředy za mnou přicházeli učitelé, aby se se mnou rozloučili, což bylo vážně milé. Herr Müller, Wilson a Frau Czarnak mi potřásli rukou a popřáli štěstí, "Magic Margott" aka Frau Sonntag se mnou vedla asi 10 minutový rozhovor o tom, jak jsem to tady zvládla a přinesla mi "učitelský hrníček", který "prý" ještě nikdy student nedostal. Shodou okolností jsem dostala 2, protože mého třídního napadlo to samé :DDDD Frau Socher mi věnovala knížku o filosofii a objala mě. :D (Ano, v tomhle článku je a bude nepřiměřené množství smajlíků. #sorrynotsorry :DD)
Katharina s Antonjí mi připravily rozlučku. Přesvědčily našeho ředitele aby to povolil (což je zázrak, protože náš ředitel nepovolil ani školní výlet :DD) a připravily mi i plakát s fotkami, který mi slavnostně předaly i s dopisy na rozloučenou (ano, brečela jsem.) S celou třídou jsme šli do parku, kde jsme seděli až do konce vyučování. Když jsem odcházela, všichni mě obejmuli a popřáli mi štěstí (no, většina :D Betül mi ani neřekla ahoj, ne, že by mi to vadilo :D). Přišla i Erjona. Do trička mi vletěla vosa, která píchla Simona, Jacky a mě (jak mě objímali, tak ji zmáčkli, pak jsem si nasadila batoh a zmáčla ji taky :DD). Kathi, Toni a Jacky mě nakonec doprovodily až k autu, kde brečely taky. :DDD A tak jsem nasedla do auta, a opustila Německo. Nadobro.


Jak. Dramatické.


Před Německem byla moje máma učitelka, v Německu nezaměstnaná. To, že jsou letní prázdniny a já jsem tu jenom s bráchou je tedy naprosto nezvyklé. :D Je 11 hodin a on ještě chrápe. :D Po třech letech má zase vlastní televizi a, hlavně, nemá večerku. Je z toho pochopitelně unešený a tak je do noci vzůru. Máma mu to chtěla zakázat, já jí to rozmluvila. Aspoň mám ráno klid. :D Vstanu v 9, udělám si toasty a čaj (kafe nemůžu najít -.-) a pak tu nad tím hodinu medituji, než se rozhodnu něco dělat. :D Pohoda. :D Ne, že bych toho měla málo, musím vybalovat a tak, ale je to super, nemít nikoho za zadkem. :D A tak si tu sedím a píšu. Je to zvláštně známý a uvolňující pocit, takhle si psát. Poslouchám Demi Lovato a Selenu Gomez, popíjím čaj... Takhle bych tu mohla sedět věčně...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cleo Cleo | Web | 30. července 2015 v 8:58 | Reagovat

Užij si hrníčky a nový život! :D :)

2 Cathy Cathy | Web | 12. dubna 2016 v 20:09 | Reagovat

Já přemýšlím, že bych jela do Německa, musím si zlepšit němčinu. Ale je to jazyk, ke kterému mám absolutní nechuť :D

3 Cleo Cleo | Web | 24. srpna 2016 v 16:43 | Reagovat

Ahoj, pamatuješ si na mě ještě? :) Nevím, jestli sem ještě chodíš, ale ráda bych ti sdělila, že mám teď novou stránku. :) Více info u mě na blogu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama