Únor 2015

Faschingsball (a jiné pohromy)

14. února 2015 v 11:40 | lilienviv |  Deníček
Fasching (karneval, masopust), je německý svátek, který stejně jako všechny ostatní svátky, neuvěřitelně přehánějí. Naše škola pořádala Faschingsball ve Stadt Theater. Jak se dá pořádat disco v divadle? Jednoduše, když tam židle nejsou na pevno :D


NND (Naprosto Nezáživné Debility)

1. února 2015 v 20:12 | lilienviv |  Deníček
Když jsem viděla jejich tváře, uvědomila jsem si, jak moc se změnili. Princeznička V. má dredy? A dvojčata, která od sebe až do třetí třídy nikdo nerozeznal si vůbec nejsou podobná... Dělá to i ten 20kg rozdíl mezi E. a její sestrou, přirozeně. A moje první děcká láska? Bože, tenkrát vypadal tak mile, ne jako namachrovanej frajírek. Ty lidi jsem neviděla čtyři roky. Nechyběl mi ani jeden. Zvláštní? Ani ne. Ačkoliv jsem s nimi strávila pět let života (s některými třeba i osm), nikdy mi žádný z nich nechyběl. Jestli jsem chyběla já jim? Kdo ví? A koho to vlastně zajímá?

Každopádně... Nový deníček :D Všimli jste si jak dlouho tu nebyl deníček? Od listopadu? No, každopádně, pár novinek by tu bylo.

1) Momentálně se mi na "akademické půdě" dost daří (čti 1 z pololetky z chemie, 1 z angličtiny, 1 z IT), což se zítra změní až dostanu zpátky svůj test z wirtschaftu kam jsem napsala akorát hromadu kravin :D

2) Byla jsem na školním výletě v Mnichově. V muzeu. Exkurze nuda, zbytek sranda.

*le my sedíme ve vlaku
Proti mě malý ruský kluk (tak 3 roky)
*le on dělá opičky
*le já dělám opičky
vystupujeme
*le on zamává
*le já zamávám
*le on běží za mnou a nechce odejít :D

3) Všichni momentálně řeší svoje budoucí povolání. Já ne. Já čtu Hru o trůny, protože proč ne, že? :D (Věděli jste, že ta série se ve skutečnosti jmenuje Píseň ledu a ohně a Hra o trůny je jenom jméno prvního dílu? Já ne :D)

4) Vysvědčení ještě nemám :/ Ale doufám, že vy se pochlubíte :P