Stressed, depressed, but well dressed

27. listopadu 2014 v 19:52 | lilienviv |  Deníček
(Článek psán několik dní. Nelekejte se časových skoků, i když jsou i dvoutýdenní :D)

Anděl: Jdi a napiš článek!
Ďábel: Jdi spát!
Já: No, hodné holky se dostanou do nebe, zlobivé tam kam chtějí... Chrrrr...

Zřejmě jsem svou lenost povýšila na další úroveň. Chodím spát o 2 hodiny dřív, abych toho stihla udělat míň :DDDD

Moje třída je momentálně na praktiku (kdo neví kdo to je, ať se s tím smíří, jsem líná to vysvětlovat. Fajn. Je to něco jako brigáda, ale místo školy a oni platí zaměstnavateli ;) něco jako praxe :D), takže jsem skončila v 9b (moje logika: půjdu do práce, zaplatím 3 eura, budu tam od 8:00 do 16:00 ale získám životní zkušenost / budu chodit do školy, do třídy kterou neznám. ale budu tam do 12:50 -> jdu do školy). Všimli jste si toho, jak jsou vždycky věci co mám v závorkách delší než věci co nejsou v závorkách? Jasně, jsem mimo téma. To dělá ta čokoláda. Miluju čokoládu. Fajn, jestli tenhle článek bude někdo číst, bude to zázrak :DDD

Znova.

Skončila jsem v 9b, což je třída učící se "französisch". Bem bem. První hodinu jsem se cítila jako první rok v Německu. Všichni blábolili jazykem kterýmu jsem nerozuměla a tvářili se strašně vážně :D Každopádně jsem zjistila, že je tam Čech, což je šokující. Další den se hodil marod. Idiot :D Každopádně lidi tam celkem ujdou, tak snad ty dva dny ještě vydržím.

Moje milovaná maminka se rozhodla že mám příliš volného času a vytiskla mi "pár" věcí co bych se měla naučit na zkoušku z českého dějepisu. Sice jsem si na 100% jistá, že to do února zapomenu (přiznejme si to, před 20 minutama jsem z toho bla zkoušená a jediné co si pamatuju je že Svoboda spolupracoval s Rudou armádou. A taky, že Ležáky jsou u Pardubic. Což jsem věděla už předtím. Ale nevím odkud :D Každopádně jsem měla 3 A4 stránky, s tím, že se každý den naučím jednu a ona mě vyzkouší.


V pondělí nechala bráchu (Gustav (11). Proč mě nenapadla ta přezdívka už dřív? :D) ať mě zkouší. Jasný, jako by toho byl pošuk schopen. Nakonec jsme se stejně zasekli na začátku.

Gustav: Kdy byla revoluce?
Já: '39
G: Kterej den?
J: Úterý.
G: Fakt?
J: Šance 1:7 že jo.
G: V tom případě zní správně tvoje otázka 'Já nevím pane učitelko'.

A poker face. Přiznejme si to, když udělá něco takovýho tak se prostě nedá pokračovat. Z dalších dvou stránek mě máma vyzkoušela až ve středu. Ha ha.

Máma: V 7:30 tě vyzkouším!
Já: To mě nezajímá...
M: Ale to by mělo!!!
J: Ale nezajímá...

SKOK. Je dneska. Teda jakože 27., abyste se nelekli :D Dál.

Moje třída je už týden (nebo dva, kdo ví? :D) zpátky. Všem se na praktiku líbilo, všichni jsou happy, psal se jeden test a dvě pololetní písemky, prostě normálka. Vzhledem k tomu, že se s Kathi rozešel její kluk (od září už podruhé, ano, ten jeden konkrétní jedinec), trávíme teď v podstatě všechen školní čas rozebíráním její situace. Nebo Antoniiny situace, která je ještě zábavnější. Tu Jojo jenom ignoruje, ikdyž spolu nikdy nic neměli. Ji to mrzí, jeho asi ne. Každopádně je to zajímavější než vyučování, to je pravda :D A taky, z technického hlediska, to vypadá dost zajímavě.

Já a Jacky (obě šťastně single) jsme pochopitelně deprimované a smutné za naše kamarádky, ale taky jsme rády, že se to neděje nám. Protože takové ty jejich "fáze" (když se málem rozbrečí o hodinu němčiny atd.) jsou fakt hrozné.

Btw... zdá se mi, že ztrácím sarkasmus a ironii... Alespoň v psaném projevu. Dá se vůbec ironie ztratit? Teoreticky... Asi si pustím House/Mentalistu/TVD a něco s tím udělám, jinak mi jebne. Aspoň, že v normální komunikaci mi zůstala.

*Le N. přináší vánoční papírovou tašku Tchibo
Já: Můžu si ji vzít a vystříhat ty baráky?
N.: Co s nima budeš dělat?
J: Nalepím si je na okno...
Máma: V žádném případě!
J: To je snad moje věc, co mám na okně, ne?
M: Myla jsi snad to okno někdy?!?
J: Ne... Ty snad jo?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cleo Cleo | Web | 3. prosince 2014 v 21:44 | Reagovat

Dobrá fotka. :D

2 Markéta Markéta | 7. prosince 2014 v 16:04 | Reagovat

Bože to sou hlášky :D jinak myslím že se sarkazmus ztratit nedá.

3 Chloe Chloe | 22. dubna 2015 v 16:14 | Reagovat

lol

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama