Listopad 2014

Stressed, depressed, but well dressed

27. listopadu 2014 v 19:52 | lilienviv |  Deníček
(Článek psán několik dní. Nelekejte se časových skoků, i když jsou i dvoutýdenní :D)

Anděl: Jdi a napiš článek!
Ďábel: Jdi spát!
Já: No, hodné holky se dostanou do nebe, zlobivé tam kam chtějí... Chrrrr...

Zřejmě jsem svou lenost povýšila na další úroveň. Chodím spát o 2 hodiny dřív, abych toho stihla udělat míň :DDDD

Moje třída je momentálně na praktiku (kdo neví kdo to je, ať se s tím smíří, jsem líná to vysvětlovat. Fajn. Je to něco jako brigáda, ale místo školy a oni platí zaměstnavateli ;) něco jako praxe :D), takže jsem skončila v 9b (moje logika: půjdu do práce, zaplatím 3 eura, budu tam od 8:00 do 16:00 ale získám životní zkušenost / budu chodit do školy, do třídy kterou neznám. ale budu tam do 12:50 -> jdu do školy). Všimli jste si toho, jak jsou vždycky věci co mám v závorkách delší než věci co nejsou v závorkách? Jasně, jsem mimo téma. To dělá ta čokoláda. Miluju čokoládu. Fajn, jestli tenhle článek bude někdo číst, bude to zázrak :DDD

Znova.

Skončila jsem v 9b, což je třída učící se "französisch". Bem bem. První hodinu jsem se cítila jako první rok v Německu. Všichni blábolili jazykem kterýmu jsem nerozuměla a tvářili se strašně vážně :D Každopádně jsem zjistila, že je tam Čech, což je šokující. Další den se hodil marod. Idiot :D Každopádně lidi tam celkem ujdou, tak snad ty dva dny ještě vydržím.

Moje milovaná maminka se rozhodla že mám příliš volného času a vytiskla mi "pár" věcí co bych se měla naučit na zkoušku z českého dějepisu. Sice jsem si na 100% jistá, že to do února zapomenu (přiznejme si to, před 20 minutama jsem z toho bla zkoušená a jediné co si pamatuju je že Svoboda spolupracoval s Rudou armádou. A taky, že Ležáky jsou u Pardubic. Což jsem věděla už předtím. Ale nevím odkud :D Každopádně jsem měla 3 A4 stránky, s tím, že se každý den naučím jednu a ona mě vyzkouší.


V pondělí nechala bráchu (Gustav (11). Proč mě nenapadla ta přezdívka už dřív? :D) ať mě zkouší. Jasný, jako by toho byl pošuk schopen. Nakonec jsme se stejně zasekli na začátku.

Gustav: Kdy byla revoluce?
Já: '39
G: Kterej den?
J: Úterý.
G: Fakt?
J: Šance 1:7 že jo.
G: V tom případě zní správně tvoje otázka 'Já nevím pane učitelko'.

A poker face. Přiznejme si to, když udělá něco takovýho tak se prostě nedá pokračovat. Z dalších dvou stránek mě máma vyzkoušela až ve středu. Ha ha.

Máma: V 7:30 tě vyzkouším!
Já: To mě nezajímá...
M: Ale to by mělo!!!
J: Ale nezajímá...

SKOK. Je dneska. Teda jakože 27., abyste se nelekli :D Dál.

Moje třída je už týden (nebo dva, kdo ví? :D) zpátky. Všem se na praktiku líbilo, všichni jsou happy, psal se jeden test a dvě pololetní písemky, prostě normálka. Vzhledem k tomu, že se s Kathi rozešel její kluk (od září už podruhé, ano, ten jeden konkrétní jedinec), trávíme teď v podstatě všechen školní čas rozebíráním její situace. Nebo Antoniiny situace, která je ještě zábavnější. Tu Jojo jenom ignoruje, ikdyž spolu nikdy nic neměli. Ji to mrzí, jeho asi ne. Každopádně je to zajímavější než vyučování, to je pravda :D A taky, z technického hlediska, to vypadá dost zajímavě.

Já a Jacky (obě šťastně single) jsme pochopitelně deprimované a smutné za naše kamarádky, ale taky jsme rády, že se to neděje nám. Protože takové ty jejich "fáze" (když se málem rozbrečí o hodinu němčiny atd.) jsou fakt hrozné.

Btw... zdá se mi, že ztrácím sarkasmus a ironii... Alespoň v psaném projevu. Dá se vůbec ironie ztratit? Teoreticky... Asi si pustím House/Mentalistu/TVD a něco s tím udělám, jinak mi jebne. Aspoň, že v normální komunikaci mi zůstala.

*Le N. přináší vánoční papírovou tašku Tchibo
Já: Můžu si ji vzít a vystříhat ty baráky?
N.: Co s nima budeš dělat?
J: Nalepím si je na okno...
Máma: V žádném případě!
J: To je snad moje věc, co mám na okně, ne?
M: Myla jsi snad to okno někdy?!?
J: Ne... Ty snad jo?

Nejlepší hlášky na které si vzpomínám IV

22. listopadu 2014 v 21:00 | lilienviv |  Hlášky
Já: Co to tu zvoní?
Sára: To je nějaká voda
Já: Kde je ta voda?
Sára: Kde je ta voda? Voli ji vypili. Kde jsou ti voli?...
Já (s chladným pohledem): Přestaň.


Sára: Jak se jmenuje ta aplikace, kde zjistíte, kolik máte zpráv s různýma lidma?
Já: Asi... Aplikace, kde zjistíte kolik máte zpráv s různýma lidma...


*le já jsem zaujatá jedním klukem
Sára: A on místo toho, aby šel s kamarádama na oběd do Máchovky, mě šel doprovodit! Hej, Lasturo, posloucháš mě vůbec?!?
Já: Jo, šel tě yprovodit do Máchovky...


*le učebnice: "A v této straně byl i Zápotocký:
Já: Nebyl to náhodou nějkej skokan?
Máma: Ne, Zápotocký byl prezident. Když už, tak Zátopek a to byl běžec.


*le voláme random lidem
Já: Počkejte, musíte být vážný, aby to vypadalo seriózně!
*le muž zvedne mobil: Halo?
*le já odhodím mobil a zdrhám pryč :DDD


Sestřička u doktora: Už jste měla pohlavní styk?
Já: No, i kdybych ho měla, tak vám to teď asi neřeknu.
Máma: Neměla. Vozím jí do školy, ze školy, ven nechodí. To by to musela stihnout o přestávku.

Halloweenská party hadr

4. listopadu 2014 v 7:00 | lilienviv |  Deníček
Tak mám za sebou první Halloween party :D Ne, není to "blbej emerickej svátek pro idioty", jak všichni tvrdí. Je to sranda :D


(ta fotka je hrozná :DDD)


Plánovalo se to dlouho, pořád se to měnilo a komplikovalo, až se to nakonec udělalo tím prvním způsobem :D Teda, více méně...

Plán byl takový:
16:00sraz u Antonie doma
16:30 - 18:00chillování a líčení
18:00příjezd Joja a Melli
18:30 - 20:00chození po domech a získávání sladkostí
20:30 - 22:00chillování
22:30 - 3:00koukání na filmy

Nakonec mi ale díky mojí milované matince (ahoj mami :*) ujel autobus, takže jsme jely až tím dalším. Tak jsme se stavily v Mekáči a k Antonii dorazily až v 17:00. Líčily jsme se hodinu a půl, čili jsme málem prošvihly Joja s Mell, ale, jim taky ujel autobus, takže jsme to vlastně všechno stihly :D Pak jsme popadli (já, Toni, Kathi, Minnie, Melli a Jojo - všimněte si prosím toho, že u Minnie a Mell nejsou odkazy, abyste si o nich mohli něco přečíst. Je to proto, že jsme je poprvé poznala právě o Halloween, takže ještě není co bych k nim přidala ;)) Antoiinu sestru Leu a šli jsme :D Po cestě jsme ještě našli pár kámošů, takže nás nakonec šlo 9 :D A jednom jednomu člověku bylo pod 10 let, takže jsme tam byli suveréně nejstarší :D

Naštěstí bydlí Antonie blízko sídliště, takže tam bylo hodně lidí, po kterých jsme mohli chtít sladkosti. Vždycky jsme přišli k paneláku, zazvonili na všechny zvonky, počkali než někdo zvedne sluchátko a zařvali "Süßes oder Saures!" což je německý ekvivalent "Trick or treat". Vyběhli jsme až nahoru, po cestě posbírali jídlo a běželi zpátky :DDDD A takhle asi sedmkrát :D Byli jsme se podívat i k domu Herr Götze, mého ex třídního :D Ten tam bohužel nebyl, ale viděli jsme jeho syna Emila :33

Ve 20:00 jsme museli vrátit Leu a Minnie s Kathi musely domů, takže jsme zůstali jenom já, Antonja, Mell a Jojo. Takže, co udělá parta čtyř teenagerů v osm hodin večer o Halloween, když je všude tma a hromada pochybných existencí? Ano, vydají se do parku. Jezdit na klouzačce. Tak proč ne, že jo :DDD Když nás to přestalo bavit, šli jsme na takouvou tu lanovku (všichni známe, ne? :D) a tam jsme jezdili. Prostě zábava na úrovni :D Chudák Jojo nás všechny tři vždycky vytáhl nahoru protože a) je to gentlemen, b) přece nebudeme chodit bahnem, c) pak nás mohl neočekávaně pustit dolů a smát se našemu šoku :D. Ale když jel on, taky jsme ho vytáhly nahoru, tak co :D

V deset si ale pro Joja a Mell přijela Jojova máma, takže nás opustili :'( Vydaly jsme se s Toni k nim domů, kde jsme si udělaly popcorn a žádný film jsme si nepustily, protože jsme až do tří kecaly :D

Jak jste oslavili Halloween vy?

"Gbude z gtoho gvelký gtrend" říká Gustav (11)

1. listopadu 2014 v 7:00 | lilienviv
Dnes vám přináším rozhovor s Gustavem (11), který se s námi podělí o nový trend který vymyslel.

Ahoj Gustave. Můžeš nám prosím svůj nový trend popsat?

Můj nový trend je říkat v každým slově "g" navíc a... Je to prostě kůl, tak to dělejte taky... Aspoň pro mě... Pro Gustava.
Jak tě to napadlo?

No říkal jsem si, že to je docela kůl a prostě jednou jsem se uřek a hned mě to napadlo, že to může být nový trend, který může prosperovat.

Myslíš, že se to uchytí?

Gbude z gtoho gvelký gtrent. S vaší pomocí. Když to lidi bude bavit tak to bude fakt dobrej trend.

Jak na to reaguje tvoje okolí?

Máma mě chce zmlátit, pokaždé když řeknu slovo s "g". Mé sestře se to docela líbí, ovšem, je to někdo úplně jiný než slečna lilienviv. A táta to ještě neslyšel.

Co chceš vzkázat čtenářům?

Prostě takhle všude mluvte a bude to dobrá tajná řeč.