Existuje-li něco depresivnějšího než začátek školního roku tak jsem čínský bůh srandy!

15. září 2014 v 19:54 | lilienviv |  Deníček
Momentálně jsem v napjatém očekávání nového školního roku. Posledního roku v Německu (jupí!). Přesto mě ta představa 10 (a půl) dlouhých měsíčů školy mírně naprosto děsí.

A v menší depresi jsem protože:

  1. Nebudeme mít za třídniho Wilsona ale nějakého Rößlera, kterého si budu pro blog muset přejmenovat, vzhledem k tomu, že pořád zapomínám jak se dělá na klávesnici "ß". A nemám čas to pořád googlit :D Každopádně, holky tvrdí že celkem ujde, tak snad to nebude tak zlé a možná budeme mít Wilsona aspoň na anglinu.
  2. Mého milého (slyšíte tu ironii?) bratříčka čeká nástup do páté třídy což znamená novou školu. Konkrétně mojí školu. Fakt se bojím, jak mě může ztrapnit. Pro jistotu mu neřeknu kde mám třídu, muhaha :D
  3. Nevím na jakém patře je třída 9e
  4. Betül s Erionou nepropadly (jak je to možné je ale záhada)
  5. Nevím s kým budu sedět
  6. Nevím co si s sebou na 1. školní den vzít
  7. Mám dojem, že řeším úplný blbosti což u mě nebývá zvykem
  8. Ti černopr ehm, křesťané už hodinu mlátí do bronzu zvoní zvonem kvůli mši či co. Jsou tak nahlas, že neslyším ani vlastní myšlenky. Já chápu, volaj lidi do kostela, ale když to dělají od 6:00 do 7:00 a pak od 18:00 do 19:00 člověku z toho začne hrabat. A jak by na mě koukali lidi kdybych si lidi zvala domů mlácením do bronzu? Jako na pošuka, milí drazí, jako na pošuka.
Minulý víkend jsem strávila s tátou, kterého si moje máma vzala stranou a řekla mu, že vajíčka normálně můžu (kdo neví o čem je řeč více zde). Jakmile jsem nasedla do auta, táta řekl vražedně "Vajíčka jsou pořád zakázaný, jasný?!?" Já nevěděla, že o tom s mámou mluvili, tak jsem na něj koukala dost vyjeveně, ale budiž. Protože nedávno měla moje teta a babička svátek, byla oslava. Brambůrky, burčák, obložené chlebíčky a tak. Táta (který má sám vysoký cholesterol!) mi brambůrky zakázal a vzal si je sám. A jedl je celý víkend, snědl sám 4 pytlíčky. Já jsem si potom když jsem pomáhala s úklidem dala pár brambůrek a on mě chytil a seřval. Omg. Hrůza.

Máma mi slíbila, že si můžu někdy v týdnu udělat míchaná vajíčka. Tak jsem se rozhodla, že poprosím bráchu aby mě u toho vyfotil a fotku pošlu tátovi. Jako provokaci. :D

Taky jsme byli na Střekově, kde byla nějaká "vinná akce" a hry pro děti. Jela s námi i K. a bratranec P. Táta se věnoval buď vínu anebo K., P. s bráchou si hráli hry. Když se nikdo nedíval tak jsem se sebrala, sedla jsem si na lavičku a poslouchala hudbu. Pak za mnou přišel otec s tím že "vypadám nějak otráveně" a "proč mě to tam nebaví?" A když jsem mu vysvětlovala, že jsem mimo cílovou skupinu (na víno malá, na hry velká), tak se šel zase věnovat K. Nejdůležitější ženě jeho života, by the way. Z toho jak o ní píšu je asi znát, že mě ser štve. Spíš mě štve, že táta s bráchou hraje počítačový hry, s ní furt cukruje (až je mi z nich občas šoufl) a za mnou chodí, úkoluje mě (protože už jsem přeci velká abych za ně mohla všechno dělat), kecá mi do toho co dělám (protože jsem přeci ještě moc malá na to abych mohla mít vlastní názor) nebo po mně chce abych myla nádobí, což je samostatná kategorie. Já totiž nesnáším mytí nádobí. Teda, oprava, nesnáším ty saponáty protože mi to vždycky rozleptá nehty. A táta prostě nechápe, že když mu řeknu ať koupí rukavice na uklízení tak to není provokace ale rada. A pak, když je nikdy nekoupí, se hrozně diví že odmítám mýt nádobí, pohádáme se, já mu řeknu pár nadávek a hodím mu houbičku ať si to dělá sám, "když je tak chytrej". No jo, prostě chlap, no.

Přiznám se, že mám hroznej strach, že ten článek bude nepřiměřeně dlouhej :D

Každopádně je tu ještě jedna věc, kterou chci napsat :D

Dneska jsem si totiž dělala pořádek v kosmetice. Našla jsem korektor, který jsem přestala používat protože... Proč vlastně? Ani nevím :D Ajo, dělal šupinky. No a tak jsem ho dala bráchovi, ať si hraje. Byl tak potěšenej tím že mu to zakrylo kruhy pod očima :D A pak tak smutnej, že jako kluk nemůže používat kosmetiku :/ Chvilkama mi ho bylo i líto, zvlášť když hodil ten jeho pohled trpitele a vracel mi ho zpátky :D

Držte mi palce přátelé, protože tenhle rok bude jízda. Zkoušky budu dělat tři a ješte v září budeme psát velký test z matiky. Doufám, že ne tenhle týden. Já asi přes prázdniny zapomněla i násobilku (ne že bych ji někdy uměla pořádně, to ne :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sarinka Sarinka | 15. září 2014 v 20:27 | Reagovat

Ano, ty jsi vzdycky vymyslela postup, a ja to spočítala :33 :DD
S tvým tátou musi byt sranda-.-:D

2 Clary Clair Clary Clair | Web | 15. září 2014 v 21:24 | Reagovat

Tak ten tvůj táta mě dostává :D
Pokud mu tu fotku pošleš tak dej vědět ajk to dopadlo :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama