Asi mi brzo jebne

26. srpna 2014 v 13:14 | lilienviv |  Deníček
Jak už jsem psala tady, vrátila jsem se z nemocnice, kde jsem byla kvůli tomu, že moc piju. Tak mi řekli, ať tolik nepiju, že je to vážně moc. :D


Jedna z věcí, kterou jsem po příchodu domů zjistila je, že mi v nemocnici někdo ukradl 400Kč, což je, jen tak mimochodem moje měsíční kapesné. Takže nemám nejmenší tušení, z čeho koupím Sáře dárek k narozeninám. Jsem bez peněz a mám na sebe vztek. Protože důkazy mluví jasně. Pravděpodobně to ukradla holka, se kterou jsem byla na pokoji. Holka, se kterou jsem koukala na Mentalistu, které jsem pomohla jít si v noci zakouřit, které jsem přehrála film Ďábel nosí Pradu, protože jsem odcházela o den dřív a které jsem půjčila make-up takže viděla, že mám peníze v kosmetické taštiče. Nebo romka, která byla ve vedlejším pokoji. Ale kdo by hledal prachy v taštičce? Já ne.


V nemocnici mi ale taky zjistili lehce zvýšený cholesterol. To má dneska každý druhý, čili mě to nijak nevzrušovalo, doktorka řekla, že bych měla trochu přidat pohyb, ale jíst si můžu co chci. Tak jsem přijela k babičce, kde momentálně bydlíme v jednom pokoji já, brácha, táta a jeho manželka. V jednom pokoji. Není tu k hnutí. Každopádně, když jsem jim to řekla, tak začalo nefalšované peklo.


1) sebrali mi máslo. Takže žeru suchý rohlíky jak debil
2) zakázali mi jíst moje oblíbený jídlo - vajíčka. Za celý prázdniny jsem neměla ani jedno, protože moje matka říkala, že se jich přecpu tady. A oni mi je (dobře, buďme konkrétní, tátova manželka K.) zakázala.
3) když odjeli pryč a děda mi je udělal tak se vrátili dřív, seřvali jeho i mě.
4) Když jsem jim řekla, že mi doktorka řekla, že můžu jíst všechno ale přiměřeně tak mi nevěřili a když jsem napsala mámě ať, tátovi zavolá, a řekne mu, že to můžu, tak jí udělal scénu. A mě seřval, že na něj donáším.

Edit: Teď tu byl táta a snaží si mě udobřit. To on tak má, že se se mnou pohádá a pak je mu to líto.

On: "Ty se s náma nekamarádíš?"
Já (soustředěně koukám do počítače): "Asi ani ne..."


Spíš mě mrzí, že seřvali toho dědu. Sice to byl jeho nápad, ale dělal to pro mě. No jo, aspoň někdo mě tady má rád. :D


Každopádně jsem se konečně dokopala k dopsání tohohle článku, který píšu už od pátku. No jo, když se naseru, to se to píše :D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Clary Clair Clary Clair | Web | 26. srpna 2014 v 18:56 | Reagovat

Whow. To s těma penězma mě mrzí, taky by mě to naštvalo.
Můj táta je na mně hnusný, a potom dělá jako by nic a když s ním nemluvím je to ještě horší.

2 jakbytwow jakbytwow | Web | 30. srpna 2014 v 15:09 | Reagovat

Sy kráva!  Nafštif můj blog ať vydíš, jakou mám nǎfštěvnost a víš proč? Sem sakra oblíbená i ve škole jsem školní královna a ty ne. Ale na mím blogu ti poradim a poinformuju jak bejt jak já. Jasni.

3 Cleo Cleo | Web | 31. srpna 2014 v 9:28 | Reagovat

[2]: Bože, to je žalostný.

Vajíčka? :/ Jej, to mě mrzí, snad je brzy budeš moct jíst. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama