Červenec 2014

Já už 21 dní nenapsala článek? Vážně? A sakra :D

13. července 2014 v 11:04 | lilienviv |  Deníček
Ano, mohla bych tento článek zahájit nadáváním na to, jak mám kvůli škole málo času, protože, moji milí, tady u nás, v Bayernu, máme prázdniny až od 1.8. 2014. Takže zatímco vy se válíte někde u vody, já dopisuji poslední písemky a od 7:50 (ano, skutečně nám škola začíná v 7:50 -.-) do 12:50 vysedávám v ústavu, plném lidí kterým buď nerozumím, nebo mě nenávidí. Nebo obojí. A pak taky s hromadou učitelů, kteří jsou stejně naštvaní jako my, že tam musí být.

Problém je ten, že já čas mám. Testy jsou (snad) dopsané, už jsem skoro ze všeho vyzkoušená. A já si stejně neudělala na blog čas. Prostě se mi nechtělo. Něchtělo. Hrůza. Už ani články nekomentuji, nic. Jenom sedím a koukám na seriály. House, Mentalista, TVD, Mentalista, TVD, House... A u toho dělám náramky nebo hraju Zombie Tsunami (vyhledejte si to na google play, je to boží :D)

No co, no... Doufejme, že se mi brzy bude chtít... Jenomže je takové vedro... A pak zase taková zima...

Jestli bych měla říct jednu věc, která mi poslední dobou dělá radost, byl by to asi obrázek Simona Bakera. "Shine bright like a... Simon", při kterém se pokaždé začnu smát :D

No, ale protože se mi vážně psát nechce, POZASTAVUJI BLOG. Až do 1.8. Myslím, že sice budu psát už dřív, ale zveřejňovat to budu až od srpna, if you know what I mean. Ale ráda bych měla celý srpen článkek tak jednou za tři dny, tak vám to snad vynahradím. Affs se moc omlouvám, ani obíhat asi nebudu (jak už dva týdny neobíhám, já vím ://)

Takže...

AŽ DO 1.8. JE BLOG POZASTAVEN!