Tělocvik, zkoušky a feminismus

22. května 2014 v 15:21 | lilienviv
Opět se omlouvám, že nepíšu. Bohužel, ještě tak 3 týdny to bude hodně nepravidelné, čekají mě zkoušky z češtiny. Prostě hrůza, no :/

Včera jsme psali test ze slovíček (angličtina). Mám tam 5, 4 a ten poslední ještě nemáme zpátky. Píšeme deset slov/vět a 1 chyba je dvojka, 2 chyby trojka atd. Ačkoliv z angličtiny mám jinak dobré známky (jedničky, dvojky...) slovíčka jsou prostě na nic. Sice je umím, ALE když mi učitel řekne německé slovo a pak "ať to přeložíme do angličtiny", můžu se jít klouzat. No a tady to bylo zase. Učitel říká "Grenze" a já si nemohla vzpomenout co to znamená. V okamžik kdy učitel řekl "položte pera", vzpomněla jsem si, že to znamená "hranice", anglicky border. A když se otočil, rychle jsem to tam dopsala. Ludwig, který písemku vybíral prostě chvilku počkal, neprásknul mě (aspoň doufám :D). JENŽE potom mu Wilson (angličtinář) řekl "že mě viděl, ale že si z toho nebude nic dělat". Bože, já se cítila tak trapně... Na druhou stranu... Neopsala jsem to, jenom napsala o minutu později než ostatní, no jo :D Ale Wilson je v pohodě, takže si z toho snad nic nedělá. (Ovšem, on učí hodně tříd. Třeba si to už nepamatuje? Doufám, nemůže si přece pamatovat všechno, nebo jo? Není to tak zajímavé aby na to pořád myslel, no ne? :D)

Dnešní den byl minimálně zajímavý. Měly jsme tělocvik (4 ze skoku do dálky, 3 z vrhu koulí), angličtinu (pořád jsem se z Wilsona cítila nesvá), zeměpis (nůůůůdáááá), biologii a etiku (taky nůůůdááá).

Protože máme nového učitele na biologii, museli jsme si udělat nový sedací pořádek. A, ačkoliv tentokrát by to šlo udělat i tak abych mohla sedět s Kathi, Toni a Jacky, holky zřejmě nechtěly a schválně si sedly tak abych musela sedět sama. V poslední řadě a sama. Toho si ale (naštěstí) všiml Marcus a začal se zajímat (a nadávat) na to, že mě nechaly "na pospas" a "forever alone". Tak se mě zeptal, jestli nechci společnost a vůbec, proč se neposadím k nim do předu, ať aspoň něco vidím a nejsem tam tak sama. Jo, je jako kulomet. Ra-ta-ta-ta-ta-ta, prostě pořád mluví a mluví, někdy je sice nesnesitelný, ale aspoň mě nenechal samotnou. Což je fajn.

A já se jdu učit. Smůla, no :/ Doufám, že vy se máte líp :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 clary-clair clary-clair | Web | 22. května 2014 v 17:43 | Reagovat

Taky si myslím že slovíčka jsou na nic. Já je vím ale při testu je zapomenu:D
Taky se teď hodně učím:/

2 Cleo Cleo | Web | 23. května 2014 v 21:27 | Reagovat

No, jak se to vezme. :D Ale jop, ty slovíčka by mě dost štvaly. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama