Kyberšikana? To jako fakt? :D

12. března 2014 v 19:57 | lilienviv |  Deníček
Dneska jsem se dozvěděla zajímavou věc :D Tak Betül, naše oblíbená šikanátorka je kyberšikanována! Ale no tak! To že jí někdo do chatu napíše, že je kráva přece není kyberšikana. Je to svatá pravda, nic jinýho. Tečka.

Dneska jsme psali matiku, což je sice zcela očekávaná událost, vzhledem k tomu, že nám to hlásí čtrnáct dní dopředu, to ovšem nic nemění na tom, jaká je to tragédie. TRA GÉ DI E.

Taky se pomalu ale jistě začínáme domlouvat co bude o letních prázdninách. To, že se pojede do Chorvatska je stejně jako ta písemka očekávané, přesto něméně tragické. Pláž? Ale houby! Betonové bloky, posypané štěrkem. BETONOVÉ. BLOKY. POSYPANÉ. ŠTĚRKEM. A ono to ani není tak, že bychom na nic lepšího neměli. Jim se prostě v tom Chorvatsku líbí -.-

Táta se rozhodl, že nás vezme na vodu. Jestipak není jet na vodu ztělesněním mých největších obav a strachů? Ovšem že ano. To ale nikoho nezajímá. Můj otec dokola opakuje že je to "šprajc" a vůbec ho nezajímá, že ani kdyby mě na vodu chtěli vzít One Direction, tak že bych prostě nejela. Dobře, s 1D možná jo :D

Na druhou stranu mi to otevřelo nové možnosti. Například, pokud Sáru rodiče pustí, přijede na dva týdny do Německa. To za to přece stojí, ne?

Přišla jsem na jednu dost zvláštní věc. Všude se píše, jak jsou kluci složitá stvoření, jak pochopit to co kluk říká a jak donutit kluka aby udělal to co chcete... Proč to všichni tak komplikují? Řeknete co chcete, hezky se usmějete a máte to. Easy peasy. Raz dva.

*le já s N. v autě
N: No a možná si jednoho dne uvědomíš, že nejsi středobodem vesmíru...
Já: Ale já jsem středobodem vesmíru!
N: Jasně, dokud tě nepřejede parní válec...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Markéta Markéta | 15. března 2014 v 15:45 | Reagovat

Betonové bloky :DDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama