Tak co se zase děje? :)

11. října 2013 v 21:20 | lilienviv |  Deníček
Upřímně? Vlastně skoro nic.

V neděli mám narozeniny :) Od mámy dostanu mikinu a podzimní návleky na ruce. Od táty jsem dostala druhý díl Kroniky Cartera Kanea od Ricka Riordana. Což je trochu málo, když brácha dostal v létě lego za 2 500Kč. Tak jsem potom řekla tátovi, že mi to nepřijde fér, protože 250Kč a 2500Kč je trochu rozdíl. Nejdřív mě seřval, donutil mě se mu omluvit, řekl že za všechno můžu já a potom se urazil. Pak se mu to asi rozleželo v hlavě, a došlo mu, že za dva a půl tisíce jsem mohla mít knížek pět :) Tak mi řekl že mám pravdu (ale že by se omluvil? ani za nic!) a pak mi řekl že mi koupí i poslední díl a ještě něco "menšího" :) Ale pak si mě vážně předcházel a snažil se si mě udobřit :DD


Minulý víkend jsem byla v ČR na Josefovských slavnostech v Terezíně. Bylo to prostě úplně boží, vyzkoušela jsem si tam s bráchou takové to bojování molitanovými tyčemi. Stojí se tam na takovým talíři, okolo tebe je něco jako skákací hrad a na hlavě máš helmu. Já se na tom talíři v podstatě neudržela, brácha si našel dost osobitý styl. Došel až na konec, rozběhl se, vyskočil a sejmul mě :DVe škole je to docela nuda :D Akorát mě zase prudí Betül a Eriona (konečně jsem si vzpoměla jak se jmenuje :D) Dneska jsme měli bižuli, a ta je v takový tý chemikářský učebně, prostě všechno přišroubovaný k podlaze, sklápěcí židle atd. Sedí se tam po třech. Vždycky se s holkama střídáme, která bude sedět o lavici dozadu a dneska jsem tam měla sedět já. A hned za mnou Betül a Eriona. Posadím se, položím si tašku a bundu na druhou židli a chci psát co je na tabuli. Jakmile se moje tužka dotkne papíru, moje židle se zaklepe. Říkám si, že asi někdo omylem drknul do mojí židle. Tak chvilku počkám a když začnu psát, tak se všechno otřese znova. Otočím se a říkám jim: "Můžete semnou, prosím, přestat klepat?" docela normálně, milým tónem. Tak to pochopitelně udělaly ještě šestnáctkrát, začaly mi kopat do tašky, pošlapaly bundu. Tak jsem se naštvala a řekla učitelce ať mě přesadí :D A vážně mě přesadila.


Ve čtvrtek jsem byla se školou na "Wandertagu" v Noringbergské Zoo. Lilo jako z konve, takže a) jsem měla všechno úplně promočené, b) neviděla skoro žádné zvíře, c) měla náladu pod psa. Ale jinak to šlo :D

opice prostě nemají rády déšť :D


Můj nevlastní táta se právě vrátil z Portugalska a jako obvykle mi přivezl dárky. Čokoládu a propisku, vlastně už je to skoro tradice. Nevím jak to dělám, ale každou propisku do tří týdnů ztratím... Taky už znám chuť čokolády většiny Evropských zemí :DD Např. Belgická, Holandská, Švédská atd. Holandská je moje oblíbená a N. tam zrovna příští týden jede :))A žhavé novinky z Německa. Limitka Metal Glam už je na pultech, jeden lesk už jsem si nadělila :) Čekají nás "Superheroes" s lakem měnící barvu podle teploty (ten musím mít!) a vánoční edice krémů na ruce.
A konečně začali do Německa dovážet balzám Maybelline BABY LIPS, které mi do teď musel táta vozit z Británie. Hned se po nich zaprášilo, každopádně, konečně jsou tady. Sice jenom tři odstíny, ale jsou tu!

Já používám druhý a páty z leva :))

Tak co, chyběla jsem vám?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cleo Cleo | Web | 13. října 2013 v 9:20 | Reagovat

Chyběla!! :D A to ti učitelé u vás vůbec neřeší, že se tohle děje? U nás by ty holky už měly průšvih jako dělo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama