Jak žiju a co bude dál

30. července 2013 v 18:54 | lilienviv |  Deníček
Dneska jsem dostala vysvědčení. Mám za jedna z matiky, němčiny (známkoval se můj německý kurz) a výtvarky. Dvojku mám z angličtiny (jak mám asi podle německého zadání vytvořit anglickou větu??) a techniky. Ostatní předměty: neklasifikováno z důvodu absence německého jazyka, což znamená jenom jednu věc. Že mě v listopadu čekaljí nové zkoužky (já doufala, že už je mám za sebou!) a to z chemie, biologie, zeměpisu, fyziky, občanky a tělocviku, ze kterého mě neklasifikovali, protože se mi TV kryl s německým kurzem. Takže mám tři měsíce, abych se naučila z pěti předmětů všechno co moje třída dělala minimálně na dvojku. Jak říká Ronald Weasly: "Jsem v loji".
Ale tím se teď nebudu zabývat. Koneckonců, zkoušky se dají složit i dodatečně, takže bych na to mohla mít i dva roky :)Začínají prázdniny a já jsem "volná jako pták", alespoň co se týče dělání věcí doma. Když chci jít ven s tím klukem, co jsem vám o něm už říkala tady, mamka je neoblomná. "Je to černoch! Je starší! (Je mu patnáct a je to bratr mojí kamarádky spolužačky) Je ti třináct! Máš dvojku z angličtiny!" Ne, moje matka není rasistka (ironický tón), ona má vlastně černochy docela ráda! Jenom nechce kakaová vnoučata, jak trefně poznamenal můj otčím. Udělali mi tím dost velkou čáru přes rozpočet. :( Jistě, zcela pochopitelně jsem se totiž chystala hned na našem prvním setkání toho kluka o dvě hlavy vyššího než já shodit do křoví, servat z něj oblečení a nechat se ve třinácti letech oplodnit! Pak jsem se chystala, že dítě dám do péče svojí matce, uteču s tím klukem do Peru, takm se vezmeme a už nám nikdo nebude v naší mladé lásce bránit!


Hlavně, že když jsme se přistěhovali do Německa, tak to bylo pořád: "Neboj, brzo si tu najdeš nějaké kamarády." Teď je mám a nesmím s nima ven!

Ale to je fuk. Teď mám i jiné věci. V neděli odjíždím do Chorvatska, kde nebude internet :( Pokusím se přednastavit si nějaké články, ale nic neslibuji.

Ano, vím, že jsem tu málo. Pokusím se přidávat víc, až se vrátím, ale není čas :((
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cleo Cleo | Web | 3. srpna 2013 v 9:50 | Reagovat

To je blbý, když se tohle stane. Ale ta hláška s Peru je fakt dobrá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama