Druhá postel

22. června 2013 v 10:49 | lilienviv |  Deníček
Dneska se mi stalo něco úplně božího :DDDD Měla jsem ve svém pokoji nového spolubydlícího! Ale všechno popořadě...


Dneska k nám přijede návštěva, tak mi už ve středu do pokoje dali druhou postel, kde bude spát brácha, než návštěva odjede.Já spala na svojí a druhá byla prázdná.

V noci mě vzbudila rána, zněla jako od židle. Tak jsem si řekla, že tu židli zvednu, ať se o ní ráno nepřerazím. Opatrně jsem šla rozsvítit a když jsem rozsvítila, viděla jsem, že židle stojí. Za to na druhé posteli leží můj pes Buddy! Tak mu říkám: "Buddy, vypal, sem nesmíš!" A on otočil hlavu a dělal, že neslyší.

Jenomže, jak jsem začala zvyšovat hlas aby odešel, vzbudili se naši. Nevlastní táta si myslel, že mě někdo vraždí, tak se mi okamžitě vydal na pomoc. No jo, voják z povolání. Máma si myslela, že vidím pavouka, tak čekala, až ho někdo zabije a ona bude moct spát dál.

Škoda, že u mě Buddy nemůže spát, to by bylo roztomilý :) (Jak jsem zjistila, Buddy ke mě na druhou postel chodí vždycky, když jí tu mám, jenom u toho nedělá takový kravál)

Máte i vy nějakou roztomilou příhodu s domácím mazlíčkem? (Moje kamarádka se jednou probudila s tarantulí svého baratra na obličeji, o tom třeba někdy příště :) )


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama