Květen 2013

Já jsem ale pitomá!

26. května 2013 v 14:30 | lilienviv |  Deníček
Jako by mi to máma neříkala. :DDD "Vezmi si ten svetr! Neběhej tu bosa! Nechoď na zahradu s mokrou hlavou! Budeš nemocná!" A jsem. :DDDDDD Moje máma si myslíl, že chci sabotovat očkování. Ale už se mi to lepší. :)

Moc se omlouvám, že teď vůbec nejsem na blogu. :( Blíží se mi ty rozdílovky. 30.5. v 8:30 a 31.5. v 9:45. Držte mi, prosím, palce! Já se teď učím jak debil. Ve škole teď máme prázdniny, tak jsem celý týden byla doma a jenom se šprtala. Je to docela brutus. Nejhorší je, že si nepamatuju VŮBEC NIC! A nemůžu si vzpomenout co je to česká konfese a svoje výpisky nemůžu najít, sebrala mi je máma... Mám 30 dat, 40 literárních žánrů, skladbu a mnoho dalšího. Ale budu moct přespat u svojí nejlepší kámošky!

Až budu mít čas, zase se ozvu. Pp lilienviv :)


Eine Schlappe!

14. května 2013 v 18:39 | lilienviv
Neuvěříte co se mi dneska stalo :D Já mám kluka! Vlastně nejenom jednoho, hned sedmnáct... A taky jsem se líbala na záchodech s Johny Deppem a to kvůli mně se Harry Styles rozešel s Taylor!

Učení, učení, učení!

12. května 2013 v 10:42 | lilienviv |  Deníček
Je to hrůza! Pořád se jenom učím - blíží se mi zkoušky v ČR. Budu dělat dějepis a češtinu, ostatní se mi započítává z Německa. Proto tu tak často nejsem :( Moje máma trvá na tom, abych se učila. Je z toho víc vynervovaná než já :DDDD Dvakrát za hodinu vlítne do mého pokoje a začne mě prohledávat, jestli u sebe nemám nějakou elektroniku :D Mám 30 letopočtů, 40 literárních žánrů a větnou skladbu, která mi vůbec nejde. Zkoušky mám 30.5. a jestli je udělám, tak dostanu žehličku na vlasy.

Minulý čtvrtek jsem byla na exkurzi v zahrádkářství. Určitě o tom brzo napíšu něco víc.


Novinky essence!

Viděli jste už nový videoklip Seleny Gomez k "Come and get it"? Vypadá fakt dobře!

Doufám, že se brzy rozepíšu víc. Pp lilienviv :)

1. máj

1. května 2013 v 21:02 | lilienviv
1. květen je pro někoho svátek lásky, pro někoho svátek práce a pro studenty den volna. Já jsem sice skoro celý den nad učením, ale stihla jsem i jiné věci. :) Nalakovala jsem si nehty a dokončila plyšového zajíce. Co jste dělaly vy?


Taky bych vás chtěla varovat, před tělovým mlékem BeBe YoungCare. Když se s ním otřete o ručník, oblečení nebo cokoliv jiného, tak se na něm po vyprání objeví černý flek.


Příště snad bude článek delší. Pp lilienviv