Jak se mám v Anglii - ta němčina mě asi zničí!

4. dubna 2013 v 18:46 | lilienviv |  Deníček
Možná vám přijde divné, jak mě může v anglii ničit němčina? Protože každé druhé slovo říkám německy! Je to k zbláznění. :DDDD Když jsem v Německu mluvím anglicky a v Anglii německy. Tomu se říká cvokhaus!Velikonoce jsme oslavili podle českých tradic. Táta s bráchou šli ukrást pár proutků na pomlázky a já s "macechou" jsme barvily vajíčka. Letos, bohužel, nic moc. Ty barvy byly "nějaký vadný".

Navštívili jsme safari park. Jezdíte tam autem a kolem vás se procházejí zvířata. Byla tam i zóna, kde po autech skákaly opice - paviáni. Byla tam hromada deb*lů, kteří schválně prudce brzdili, mávali stěrači nebo stříkali z odstřikovače aby opice zranili. Chudinky.
Byl tam jeden chlap, co chtěl aby mu opice slezli z auta. Přitom tam bylo obří varování, že opice lezou po autech, můžou něco rozbít a vjíždíte tam na vlastní nebezpečí! Ale né, ten pitomec prostě musel těm opicím ublížit a hrozně se tomu smál. (Ta opice co jí ublížil nejvíc mu potom rozkousala hadičku s vodou do odstřikovačů :DDDD)
Ty opice byly úplně boží. Prostě vám vyskočily na kapotu/střechu nebo se chytly zadního stěrače a pokoušeli se vám ukrást SPZku/ anténu/ cokoliv co jde (jednomu autu ukradly takovou černou krytku 30x30x30 cm)
Používali lidi i jako taxík. Prostě si naskočily, objely s vámi půlku pavilonu a pak přeskočily na jiné auto, které je dovezlo zpátky.
jak často se kolem vás prochází pět velbloudů?
tahle milá opička nám se nám pokusila urvat SPZku
tahle paní odjela bez stěračů. pokusila se s ním shodit malé opičátko
 
Taky k nám přišla na návštěvu tátova asistentka Heily. Moc milá paní, hezky se s ní povídalo. Procvičila jsem si angličtinu a zjistila, že jsem pořád celkem použitelná.

Bohužel, v pondělí už musím do školy, proto v neděli odlétám. :( Zase se do anglie podívám až o letních prázdninách. Zatím si budu muset vystačit s pár víkendy v ČR.

love from lilienviv

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama