Ententýky

20. ledna 2013 v 19:52 | lilienviv |  Filmy
"Dítě je sice zázrak, ale čtyřiadvacet hodin zázraků denně, vás může pořádně zdeptat."


Dneska o seriálu Ententýky, který odvisílala ČT, ale online ho naleznete zde.

Jde o takový zábavný seriál, který je o mateřství. Já vím, teď si asi říkáte: "Ona se dívá na seriály o mateřství??! Kolik jí je??! Padesát??!" Padesát mi není, ale ten seriál se mi prostě líbí.
Bohužel, protože žiju v německu jsem se na něj nemohla koukat v televizi, ale jenom online. Ale, za to, jsem ho už viděla celý dvakrát ( 15 dílů, 1 díl = cca 60 min, 15 x 2 = 30, 30 x 1h = 30 h).

Hl postavy:

Ute Zikmundová (38)
Hlavní postava seriálu. Píše pro "Seriózní Noviny" rubriku celebrity a má vlastní web www.jsemvtom.cz, který opravdu existuje a jsou na něm články (protože ona občas čte úryvky svých článků, které přidává na web, tak k nim něco přidají a je to na světě :) ). Ute má ex přítele Viktora, tchána Brouka, sestru Nikol, švagra Majka, babičku Luisu, syna Daniela a nejlepší kamarádky Johanu, Báru a Arnoštku.


Viktor Brouk (37)
Ex přítel Ute, otec Dana. Syn Viléma Brouka. Má přítelkyni Veroniku, se kterou podváděl Ute. Pracuje ve firmě na Outdoorové oblečení. Miluje jízdu na kole.


Vilém Brouk (65)
"Skorotchán" Ute. Bydlí s Ute a Danielem v jedno bytě. Když se Viktor s Ute rozešli, říkal, že zůstane jenom pár dní, už je tam několik let.
Je naštvaný na svého syna za to, že si našel milenku.


Nikol Fajmonová (36)
Nikol, sestra Ute, se provdala za Majkla a odstěhovala do USA. Teď se ale oba vrátili, koupili vilu a plánují miminko. Nikol je bývalá modelka, ujetá na uklízení.


Majkl Fajmon (40)
Majkl kdysi koupil v Americe plac, který nikdo nechtěl a našel ta pramen, takže je to boháč. Miluje stísněné prostory. Manžel Nikol.


Luisa (věk zásadně neříká)
Babička Nikol a Ute. Obě je vychovala, teď si chce jen užívat. Nenávidí Uteinu matku Hanu, protože opustila rodinu a vydala se kočovat s cirkusem.

Johana Márová (42)
Rozvedená, dvě děti (14, 16) + milenec (30). Fotografka Seriózních Novin. Manikérka. Nejlepší kamarádka Ute.

Barbora Melíšková (30)
Řečená Biožena. Vlastní obchod s bio potravinami a nejí nic co není bio. Má dvě dcery a je rozvedená.

Artoštka Veselá - rozená Smutná (23)
Těžká závislačka na dvou věcech. Matce a diskuzních fórech. Vydrží si chatovat celé hodiny s virtuálními kamarádkami, nebo telefonovat s matkou. Manžel Břéťa, syn Lukášek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama